Ndërlidhjet

Fajësia dhe pafajësia e ekzagjeruar e presidentit amerikan


Fajësia dhe pafajësia e ekzagjeruar e presidentit amerikan
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:57 0:00

Për më shumë se dy vjet, afera e supozuar Trump-Rusi i ka dominuar lajmet ndërkombëtare dhe e ka zhytur administratën amerikane në konflikte dhe polemika. Ç’drejtim mund të marrin gjërat tani, kur është konstatuar se nuk ka pasur ndonjë komplot?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG