Ndërlidhjet

Familjarët vizitojnë të kthyerit nga Siria


Familjarët vizitojnë të kthyerit nga Siria
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Të premtën në mesnatë janë kthyer 110 persona nga zonat e luftës në Siri. Ata po qëndrojnë në qendrën e azil-kërkuesve në Vranidoll. Disa prej tyre kanë pritur në vizitë familjarët që nuk i kishin takuar prej shumë vitesh. Njëra ndër ta ishte edhe Naile Arifi që takoi fëmijët dhe gruan e vllaut e saj të vrarë në Siri.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG