Ndërlidhjet

Përtej “frikës dhe shpresës”


Përtej “frikës dhe shpresës”
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Me moton “Shpresa dhe Frika” në qytetin e Pejës po mbahet për herë të 10-të me radhë Festivali i Filmit të Animuar Anibar. Në festivalin që përfundon të dielën më 21 korrik, do të shfaqen rreth 300 filma.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG