Ndërlidhjet

Fitorja e Turqisë


Fitorja e Turqisë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:11:58 0:00

Turqia është pajtuar të ndalojë ofensivën kundër kurdëve në verilindje të Sirisë, e cila, për më shumë se një javë, ka bërë kërdinë dhe ka nxitur zemërim të madh në botë. Marrëveshja është fitore për Turqinë, thonë analistët.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG