Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Ikja e ukrainasve nga pushtimi rus dhe veprimet protestuese kundër Rusisë nëpër Evropë, janë ndër ngjarjet që ndodhën në rajonin nga ku raporton Radio Evropa e Lirë në javën që lamë pas. Për më shumë fotogaleri, klikoni KËTU.​

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG