Ndërlidhjet

Frika e kthimit nga "kalifati"


Frika e kthimit nga "kalifati"
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:24 0:00

Grupi militant Shteti Islamik ka humbur pothuajse çdo pëllëmbë të territorit në Siri. Shtetet e Bashkuara, Evropa, Rusia dhe të tjera përballen tani me dilemën se çfarë të bëjnë me shtetasit e tyre që i janë bashkuar kësaj organizate ekstremiste?!

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG