Ndërlidhjet

Frika nga pandemia, autobusët përdoren më pak për pushime


Frika nga pandemia, autobusët përdoren më pak për pushime
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Pandemia ka goditur sektorin e transportit duke u shkaktuar shumë humbje kompanive që bëjnë bartjen e pushuesve kosovarë në bregdetin shqiptar dhe atë malazez. Një nga këto kompani është edhe Sharr Travel. Pronari i saj thotë se gjatë kohës së pandemisë ka humbur rreth një milion euro.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG