Ndërlidhjet

Festimet dhe parakalimi i FSK-së për 11-vjetorin e pavarësisë


Festimet dhe parakalimi i FSK-së për 11-vjetorin e pavarësisë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:10 0:00

Kosova po shënon 11-vjetorin e pavarësisë. Për herë të parë, që prej se Kuvendi ka miratuar ligjet për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në Ushtri, pjesëtarët e FSK-së parakaluan në sheshet e Prishtinës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG