Ndërlidhjet

Nuk ka kafe për qeverinë


Nuk ka kafe për qeverinë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Gastronomët në Prishtinë kanë marrë vendim për t’u mos shërbyer kafe kryeministrit dhe ministrave, pasi qeveria ka aprovuar masa të reja kundër COVID-19, që ua ndalon atyre të punojnë pas orës 19:00. Këto masa do të hyjnë në fuqi në ditën e premte.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG