Ndërlidhjet

Gati për pushime


Gati për pushime
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:48 0:00

Pas më shumë se një viti izolim dhe me rritjen e numrit të njerëzve të vaksinuar kundër koronavirusit, shumë vende në Evropë dhe më gjerë janë gati të mirëpresin turistët dhe vizitorët. Por, sa të sigurta do të jenë pushimet verore këtë vit?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG