Ndërlidhjet

Hoxha: Hetimet për Banjskën, në disa drejtime


Hoxha: Hetimet për Banjskën, në disa drejtime
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:22:17 0:00

Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë tha se hetimet lidhur me sulmin në Banjskë janë duke vazhduar në disa drejtime - analiza e armatimit të konfiskuar, lidhjeve të grupit të armatosur mes vete, si dhe planifikimi i tyre.

XS
SM
MD
LG