Ndërlidhjet

Gjysma e botës në rrugë drejt mbipeshës: Si të parandalohet?


Gjysma e botës në rrugë drejt mbipeshës: Si të parandalohet?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:22:34 0:00

Si të bëjmë zgjedhje të shëndetshme të të ushqyerit? Si t’i kontrollojmë nepset? A na lejohen ndonjëherë ushqimet me shumë vaj e sheqer? Këtyre dhe plot pyetjeve tjera rreth ushqimit u përgjigjet dietologia Vala Pupovci. Me të diskutojmë nëse ne jemi çfarë hamë dhe si lidhet ushqimi me gjendjen tonë emocionale e mendore.

XS
SM
MD
LG