Ndërlidhjet

Graçanicë, qytetarët presin ndryshime pozitive dhe qetësi


Graçanicë, qytetarët presin ndryshime pozitive dhe qetësi
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:59 0:00

Qytetarët serbë të Graçanicës presin që pas zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të Kosovës, të kenë jetesë më të mirë dhe perspektivë për të rinjtë. Ata presin edhe vendosje të marrëdhënieve të mira ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, në mënyrë që populli te jetojë i qetë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG