Ndërlidhjet

Gruaja nga Gjakova që i dhuroi veshkën burrit


Gruaja nga Gjakova që i dhuroi veshkën burrit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Lumnije Prushi nga Gjakova i ka dhuruar veshkën burrit të saj Hasanit. Ajo punon nga dymbëdhjetë orë në ditë dhe paratë kryesisht i shpenzon për ilaçe. Lumnija thotë se dializa është e mundimshme prandaj askush nuk duhet të hezitojë ta shpëtojë një jetë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG