Ndërlidhjet

Grushti i Erdoganit mbi të drejtat e grave


Grushti i Erdoganit mbi të drejtat e grave
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:50 0:00

Vendimi i Turqisë për t’u tërhequr nga Konventa e Stambollit ka shkaktuar zemërim të brendshëm dhe ndërkombëtar. A është kjo një taktikë e presidentit Erdogan për të forcuar pushtetin në kurriz të të drejtave të grave?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG