Ndërlidhjet

Haradinaj flet për taksën, dialogun dhe idenë për ndarjen e Kosovës


Haradinaj flet për taksën, dialogun dhe idenë për ndarjen e Kosovës
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një intervistë për REL, ka treguar se pse Qeveria që ai udhëheqë ka vendosur taksën doganore ndaj mallrave serbe. Haradinaj ka folur për ndryshimin e kufirit, apo shkëmbimin e territoreve me Serbinë, ku ka thënë se kjo temë një kohë ka qenë mjaft serioze.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG