Ndërlidhjet

Thaçi: Nuk kemi kohë për të humbur


Thaçi: Nuk kemi kohë për të humbur
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:35 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, pas takimeve të ndara me krerët e partive politike, ka mbajtur një konferencë për media. Thaçi u shpreh se Kosova nuk ka kohë për të humbur dhe se spektri politik duhet të arrijë unifikim sa i përket çështjeve të interesit shtetëror.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG