Ndërlidhjet

Vrojtuesi që rregullon lagjen përmes Facebook-ut


Vrojtuesi që rregullon lagjen përmes Facebook-ut
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Dren Shahini nga Prishtina, ka arritur të zgjidhë shumë probleme të lagjes së tij, “Mati 1”, përmes publikimit të tyre në rrjetet sociale. Që nga viti 2015, bashkë me banorët e tjerë të kësaj lagjeje, kanë organizuar tubime dhe protesta të ndryshme, duke i bërë presion Komunës së Prishtinës që t'i sanojë problemet.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG