Ndërlidhjet

Heroinat në vend të tifozëve në stadiumin ‘Fadil Vokrri’


Heroinat në vend të tifozëve në stadiumin ‘Fadil Vokrri’
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:48 0:00

Mijëra ulëse të stadiumit ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, janë mbështjell me logo te luleve anemone. Këto lule janë bërë simbol i fushatës ‘Bëhu Zëri Im’ për të përkrahur të gjitha viktimat dhe të mbijetuarit e dhunës seksuale gjatës luftës së fundit në Kosovë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG