Ndërlidhjet

Hoxha i sporteve ekstreme


Hoxha i sporteve ekstreme
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Imami Gazmir Sahara merret me hajking, ngjitje në shkëmbinj, kërcime në ujë dhe kamping. Ky imam nga Peja i takon gjeneratës së re të studiuesve të islamit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG