Ndërlidhjet

Të jetosh pa lëvizur nga një plumb qorr...


Të jetosh pa lëvizur nga një plumb qorr...
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

Asllan Uka, ka 12 vjet që jeton si person me nevoja të veçanta. Ishte një plumb qorr që atij ia ndryshoi jetën. Ngjarja e dhimbshme për të, ndodhi në një aheng familjar, ku Asllani ishte mysafir dhe u plagos nga një person, i cili po ashtu ishte pjesëmarrës në atë aheng.

XS
SM
MD
LG