Ndërlidhjet

Iftari në qendër të Kamenicës


Iftari në qendër të Kamenicës
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

Në Komunën e Kamenicës janë mbledhur qindra persona në rrugën kryesore për të ngrënë iftar së bashku. Ky iftar është organizuar nga Bashkësia Islame e Kamenicës, komunës dhe me ndihmën e bizneseve lokale.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG