Ndërlidhjet

Nxënësja që shet pikturat për të blerë ilaçe


Nxënësja që shet pikturat për të blerë ilaçe
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:46 0:00

Një nxënëse nga Prishtina, e cila vuan nga një sëmundje e rrallë, pikturon dhe i shet ato për të blerë medikamente. Ilaçet që ajo përdorë kushtojnë mijëra euro dhe mund të blihen vetëm jashtë Kosovës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG