Ndërlidhjet

Integrimi i të dënuarve për terrorizëm


Integrimi i të dënuarve për terrorizëm
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Fehmi Musa, një taksist nga Fushë Kosova, ka vuajtur 3 vjet burgim pasi është shpallur fajtor se kishte ndihmuar disa persona në Kosovë që kanë tentuar të kryenin vepra terroriste. Musa thotë se është i pafajshëm dhe se tash e ka të vështirë t’i kthehet jetës së tij të mëparshme.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG