Ndërlidhjet

Reparti i Psikiatrisë për Fëmijë: Investime jashtë, por defekte brenda


Reparti i Psikiatrisë për Fëmijë: Investime jashtë, por defekte brenda
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Në Repartin e Psikiatrisë për Fëmijë dhe Adoleshentë, këtë muaj u bë përurimi i disa investimeve nëpërmjet një projekti për efiçiencë të energjisë. Investime të pjesshme u bënë edhe brenda repartit, por brenda gjendja nuk është aq e mirë. Derisa Qeveria thotë se punimet po vazhdojnë, udhëheqësit e klinikës shprehen kritikë për investimet dhe mënyrën se si po bëhen ato.

XS
SM
MD
LG