Ndërlidhjet

Udhëheqësit italianë nervozohen me qytetarët që nuk qëndrojnë në shtëpi


Udhëheqësit italianë nervozohen me qytetarët që nuk qëndrojnë në shtëpi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:46 0:00

Kryetarët e qyteteve dhe regjioneve të ndryshme në Itali janë nervozuar shumë keq me qytetarët që nuk po respektojnë masat e kërkuara nga qeveria për të qëndruar në shtëpi. Italia është duke kaluar nëpër një kohë të vështirë pasi ka numrin më të madh në botë të personave që kanë vdekur nga koronavirusi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG