Ndërlidhjet

Izolimi nuk ua ndal festën italianëve


Izolimi nuk ua ndal festën italianëve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00

Ndonëse në izolim kombëtar, italianët kanë ruajtur disponimin dhe janë bashkuar me njëri-tjetrin përmes këngës. Ata janë parë nëpër ballkone duke kënduar, për të mbajtur lart moralin e kombit, që është prekur më së keqi në Evropë nga koronavirusi i ri.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG