Ndërlidhjet

Java juaj me REL-in

Anëtarët e forcës paqeruajtëse të KFOR -it patrullojnë zonën pranë pikës kufitare mes Kosovës dhe Serbisë në Jarinje, Kosovë, 2 tetor 2021. Foto:Laura Hasani (Reuters)
XS
SM
MD
LG