Ndërlidhjet

Me ndrojtje dhe shpresë drejt normalitetit në Banjskë


Me ndrojtje dhe shpresë drejt normalitetit në Banjskë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:04:29 0:00

Banorët e fshatit Banjskë të komunës së Zveçanit po përpiqen t’i kthehen normalitetit, pas incidentit ku sulmues të armatosur u përleshën me Policinë e Kosovës. Lëvizjet e banorëve janë të pakta në fshat, ndërsa shumë biznese nuk janë hapur. Policia vazhdon të jetë e pranishme në fshat, ashtu sikurse edhe ndjenja e pasigurisë dhe e ndrojtjes te qytetarët.

XS
SM
MD
LG