Ndërlidhjet

Jeta në burgun e Lipjanit


Jeta në burgun e Lipjanit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Në Qendrën Korrektuese në Lipjan, aktualisht vuajnë dënimin, 40 gra dhe 30 persona të moshës minore. Ata flasin për kushtet në burg dhe për pendimin për veprat e kryera. (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG