Ndërlidhjet

Hahn: Të zhgënjyer me vendosjen e taksës


Hahn: Të zhgënjyer me vendosjen e taksës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:45 0:00

Komisioneri për Zgjerim, Johannes Hahn gjatë konferencës për media, tha se BE-ja ka qenë e befasuar dhe e zhgënjyer me vendimin e Qeverisë së Kosovës për të vendosur taksa ndaj importeve që vijnë nga Serbia dhe Bosnja dhe Hercegovina. Gjatë vizitës në Prishtinë, Hahn është takuar me krerët shtetërorë të Kosovës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG