Ndërlidhjet

Një ditë në izolim me tre të rinj nga Kosova


Një ditë në izolim me tre të rinj nga Kosova
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Kanë dy javë që po qëndrojnë në izolim. Si e kalon një ditë një arkitekte, një menaxher i marketingut dhe një instruktore e zumbas?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG