Ndërlidhjet

Vazhdojnë operacionet e kërkim-shpëtimit në Thumanë


Vazhdojnë operacionet e kërkim-shpëtimit në Thumanë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Në Thumanë, një ndër zonat më të goditura nga tërmeti në Shqipëri, po vazhdojnë operacionet e kërkim-shpëtimit. Në to po marrin pjesë ekipe të specializuara serbe, greke dhe shqiptare.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG