Ndërlidhjet

Kirurgia që ua rikthen dëgjimin ushtarëve ukrainas


Kirurgia që ua rikthen dëgjimin ushtarëve ukrainas
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Zjarri i artilerisë nga të dyja palët ka qenë një element qendror i pushtimit të Ukrainës nga Rusia. Pesha e humbjes së dëgjimit për ushtarët është e vështirë të matet -- por një kirurge ka pasur sukses me të paktën 40 ushtarë ukrainas. (Përgatitën: Gresa Kraja dhe Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG