Ndërlidhjet

Flasin familjarët: Jemi lodhur!


Flasin familjarët: Jemi lodhur!
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Në shtatë ditët e fundit në Kosovë janë shënuar rreth 4.500 raste të reja me koronavirus. Krahas rritjes së rasteve të reja, është rritur edhe numri i pacientëve të shtrirë në klinikat e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Gjendja më e rëndë është në Klinikën Infektive dhe atë të Pulmologjisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG