Ndërlidhjet

Njohja nga Izraeli, shpresë për komunitetin hebraik në Kosovë


Njohja nga Izraeli, shpresë për komunitetin hebraik në Kosovë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:05:27 0:00

Komuniteti hebraik në Kosovë shprehet i entuziazmuar me njohjen e Kosovës nga Izraeli dhe gatishmërinë për vendosjen e marrëdhënieve diplomatike. Ky komunitet i vogël në numër shpreson se afrimi i Kosovës me Izraelin, do të ndikojë në zhvillim, si dhe në ruajtjen e identitetit të tyre.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG