Ndërlidhjet

Koronavirusi ‘zbraz’ Prishtinën

Autoritetet në Kosovë konfirmuan më 13 mars, dy raste pozitive me koronavirusin e ri. Vetëm një ditë pas, rrugët e Prishtinës duken të boshatisura dhe ata pak persona që kanë dalë, kanë vendosur maska mbrojtëse.

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG