Ndërlidhjet

Pesë gjëra që duhet t'i dini për COVID-19 dhe Kosovën


Pesë gjëra që duhet t'i dini për COVID-19 dhe Kosovën
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Më 13 mars, 2020, u identifikuan dy rastet e para të infektimit me COVID-19 në Kosovë. Përveç se ditët në vijim u vendosën masa izolimi, rastet e infektimit dhe të vdekjeve filluan të shtohen. Tani kur është bërë një vit prej se kosovarët po përballen me COVID-19, këto janë pesë gjërat më të rëndësishme që duhet ditur për 365 ditët e luftës me pandeminë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG