Ndërlidhjet

Sa në të vërtetë i rrezikshëm është koronavirusi?


Sa në të vërtetë i rrezikshëm është koronavirusi?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:25 0:00

Kina ka izoluar numër të paparë njerëzish, ka mbyllur shkolla dhe tregje të kafshëve të gjalla. Pasagjerët kinezë u nënshtrohen kontrolleve të rrepta në secilin aeroport që hynë. A do të jenë këto masa të mjaftueshme për të penguar përhapjen e një koronavirusi që tashmë kërcënon së paku 17 vende të botës?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG