Ndërlidhjet

Çfarë duhet të dini për shpërthimin e koronavirusit?


Çfarë duhet të dini për shpërthimin e koronavirusit?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Shpërthimi i koronavirusit ka nisur në Vuhan të Kinës. Si pasojë e këtij virusi kanë vdekur qindra persona dhe janë sëmurë mijëra të tjerë. Në këtë video gjeni disa fakte kyçe për këtë sëmundje.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG