Ndërlidhjet

Kosova e ngufatur nga mbeturinat


Kosova e ngufatur nga mbeturinat
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:24 0:00

Kosova përballet me nivel jashtëzakonisht të madh të ndotjes. Problemi kryesor janë më shumë se 2000 deponitë ilegale të krijuara nga bizneset afariste dhe nga vetë banorët lokalë. Më 15 shtator është paralajmëruar një aksion për pastrimin e Kosovës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG