Ndërlidhjet

Kosova ul flamujt për të nderuar viktimat në Kroaci


Kosova ul flamujt për të nderuar viktimat në Kroaci
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:49 0:00

Kosova ka ulur flamujt në gjysmështizë dhe ka shpallur ditë zie për viktimat nga aksidenti me autobus në Kroaci. Dhjetë vetë me prejardhje nga Kosova humbën jetën dhe mbi 40 u plagosën kur autobusi me të cilin udhëtonin, doli nga rruga në qytetin kroat, Sllavonski Brod.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG