Ndërlidhjet

Lojërat Olimpike, shpresë për suksese të reja


Lojërat Olimpike, shpresë për suksese të reja
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:53 0:00

Sportistët e Kosovës që do të marrin pjesë në Lojërat Olimpike Tokio 2020, janë përcjellë me ceremoni shtetërore. Duke u uruar fat dhe suksese në sigurimin e medaljeve, presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ia ka dorëzuar flamurin e Kosovës ekipit olimpik.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG