Ndërlidhjet

Kosova në sytë e qytetarëve, 20 vjet pas çlirimit


Kosova në sytë e qytetarëve, 20 vjet pas çlirimit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:12 0:00

Në ditën e çlirimit dhe ndërhyrjes së NATO-s, Kosova në sytë e qytetarëve duket më ndryshe. Disa prej tyre thonë se Kosova nuk ka ecur përpara, duke theksuar perspektivën e të rinjve që sipas tyre nuk e shohin një të tillë. Por, ka edhe të tillë që kujtojnë të kaluarën dhe thonë se ndjehen të lumtur sot.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG