Ndërlidhjet

Pesë gjërat që duhet t’i dini për dialogun Kosovë-Serbi


Pesë gjërat që duhet t’i dini për dialogun Kosovë-Serbi
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

Kosova dhe Serbia nisën një proces të dialogut më 8 mars 2011. Në këtë periudhë dhjetëvjeçare u zhvilluan dhjetëra takime dhe u nënshkruan shumë marrëveshje, por ky proces ende nuk prodhoi një marrëveshje finale mes Kosovës dhe Serbisë.

XS
SM
MD
LG