Ndërlidhjet

Kosova merr 24.000 vaksinat e para


Kosova merr 24.000 vaksinat e para
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:22 0:00

Kosova ka marr 24.000 dozat e para të vaksinës kundër COVID-19 programi COVAX. Personeli shëndetësor, personat mbi 80 vjeç si dhe ata me sëmundje kronike do të vaksinohen të parët.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG