Ndërlidhjet

Festa e Fitër Bajramit


Festa e Fitër Bajramit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:27 0:00

Besimtarët myslimanë në Kosovë dhe në të gjithë botën, sot po festojnë Fitër Bajramin. Kjo festë vjen pas muajit të shenjtë të Ramazanit, gjatë së cilit agjërohet 30 ditë, në shenjë sakrifice dhe përkushtimi ndaj Zotit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG