Ndërlidhjet

Një dimër i ashpër pret Evropën


Një dimër i ashpër pret Evropën
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:09:38 0:00

Ende pa e marrë veten nga tronditja që i ka shkaktuar pandemia e koronavirusit, Evropa është duke hyrë në një krizë të re energjetike, të paparë me vite. Çmimet e rrymës janë duke u rritur në qiell dhe, me afrimin e dimrit, situata mund të përkeqësohet për miliona familje, paralajmërojnë ekspertët.

XS
SM
MD
LG