Ndërlidhjet

A do të na kërkohet t'i fikim dritat?


A do të na kërkohet t'i fikim dritat?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:09:49 0:00

Makthi i Evropës nga humbja e gazit rus është duke u bërë realitet. Rusia ka zvogëluar në mënyrë drastike furnizimet për kontinentin e vjetër. Pasoja të rënda kërcënojnë miliona shtëpi dhe biznese.

XS
SM
MD
LG