Ndërlidhjet

Konventa për Refugjatë rri në sirtar


Konventa për Refugjatë rri në sirtar
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:09:48 0:00

Nga Evropa në Shtetet e Bashkuara, shumë vende kanë dështuar t’i respektojnë detyrimet e tyre ndaj migrantëve dhe refugjatëve, thonë vëzhguesit. Kontinenti i vjetër, së voni, është bërë edhe një herë skenë e dhunës dhe tragjedive të njerëzve në nevojë. A duhet një konventë e re për mbrojtjen e tyre?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG